Nejčastější otázky a odpovědi

Jak se mohu zaregistrovat?

 

Stačí kliknout v menu na volbu STÁT SE ČLENEM, vyplnit jednoduchý registrační formulář a provést úhradu měsíčního členství kartou, měsíční částka je následně automaticky uhrazena, nemusíte se tak obávat, že další měsíc nebudete součástí naší komunity.
 

 

Jak se můžu zúčastnit měsíčního výběru odměn?

 

Stačí být zaregistrován a mít uhrazené měsíční členství ve stejný měsíc, kdy daný výběr probíhá.


Jaké odměny mohu získat každý měsíc?

Začátkem každého měsíce průběžně zveřejňujeme odměny, které můžete získat, sledujte naše sociální sítě a nic nezmeškejte.

Zpravidla ale vždy můžete počítat min. s elektronikou jako jsou např. mobilní telefony, tablety, audio a dále dárkové vouchery...

Čím více členů v klubu, tím více odměn pro členy zajistíme.


 

Jak je využito měsíční členství, co platím?

 

Z měsíčního členství hradíme v první řadě náklady na provoz našeho projektu, dále nakupujeme odměny které rozdáváme členům každý měsíc, naším cílem je rozdávat co nejvíce různorodých odměn.

Rádi podporujeme i smysluplné projekty které mají za cíl pomáhat těm, kteří to potřebuji, na našich sociálních sítích nebo v emailech budeme informovat o tom, které projekty konkrétně podporujeme a komu tedy společně pomáháme ze špatných životních situací.

Jak probíhá výběr členů kteří získají odměny?

 

Každý člen má po registraci a úhradě členství přidělené číslo, na konci měsíce vybereme několik čísel (podle množství odměn), následně podle čísel zjistíme, kdo stojí za registrací a budeme členy kontaktovat ohledně převzetí odměny.
 

 

Co se stane, pokud člen nepřevezme odměnu?

 

Pokud např. nebude vybraný člen kontaktovatelný nebo nebude mít zájem o odměnu, budeme stejným způsobem jako výše vybírat další členy, dokud se nepodaří odměnu předat, nebo odměnu nabídneme do dalšího měsíce.


Kde mohu sledovat dění v Klubu Odměn?

Jsme rádi pokud s námi budete držet krok a sledovat naše novinky, vždy je najdete na našich sociálních sítích (Instagram, Facebook) kde přidáváme pravidelně příspěvky o nových odměnách, příběhy, novinky, výsledky měsíčního výběru odměn atd.
Čím více vás bude na sociálních sítích,
tím více partnerů = více odměn pro členy klubu.